Plan zajęć

Plan zajęć Gdynia

Poniedziałek

GodzZajęciaInstruktorSala

16:20 - 17:20

Plastyka-śladami artystów 5-8 lat

Agnieszka Jurago

sala duża

17:30 - 18:50

Plastyka-śladami artystów 8-12 lat

Agnieszka Jurago

sala duża

19:00 - 20:30

Malarstwo

Agnieszka Jurago

sala duża

Wtorek

godzzajęciainstruktorsala
15:30 - 16:50 Rysunek - zajęcia grupowe Ola Bartkowiak-Mil sala duża
17:00 - 18:20 Rysunek - zajęcia grupowe Ola Bartkowiak-Mil sala duża

18:30 - 19:30

Rysunek - zajęcia indywidualne Ola Bartkowiak-Mil sala duża

16.00-20.00

Wokal  Marcin Molendowski sala mała

Środa

GodzZajęciaInstruktorSala
KOMPAS EDUKACYJNY

Czwartek

GodzZajęciaInstruktorSala

16:30 - 17:50

Rysunek - zajęcia grupowe Ola Bartkowiak-Mil sala duża

18:00 - 19:20

Rysunek - zajęcia grupowe Ola Bartkowiak-Mil
sala duża

15.00-19.00

wokal Agnieszka Brenzak sala mała

Piątek

GodzZajęciaInstruktorSala

Sobota

GodzZajęciaInstruktorSala

Niedziela

GodzZajęciaInstruktorSala
-/- -/-

-/-

-/-

Plan zajęć Banino

Poniedziałek

GodzZajęciaInstruktorSala
14:00 - 20:30 Skrzypce Małgorzata Siewert
16:00- 17: 00 Rysunek  - grupa  Ola Bartkowiak-Mil pracownia artystyczna. Ul. Tuchomska
17:10 - 18:30

 Rysunek i malarstwo - grupa 

Ola Bartkowiak-Mil pracownia artystyczna ul. Tuchomska
18:40- 20:00

 Rysunek i malarstwo - grupa 

Ola Bartkowiak-Mil pracownia artystyczna ul. Tuchomska
12:00 - 20:00

keyboard  / pianino

Julia Marciniak sala mała
12:00 - 20:00

gitara

Majka Biesek sala duża

Wtorek;

GodzZajęciaInstruktorSala
13:30 - 20:30 wokal  Krzysztof Majda

sala duża

13:00 - 21:00 lekcje gry na gitarze Kinga Pruś sala mała

Środa

GodzZajęciaInstruktorSala
13.15 - 20:30 Wokal Krzysztof Majda sala duża
do uzgodnienia Flet poprzeczny Anna Szewczyk lekcje w domu ucznia
12.00-20.00 pianino, rytmika Ola Solska sala duża

Czwartek

GodzZajęciaInstruktorSala
13:30 -20:00  Wokal Karolina Adamiak - Pruś sala duża
16.35 - 17.20 Mini Musical - zajęcia wokalno aktorskie  dzieci 5 - 9 lat (grupa) Karolina Adamiak - Pruś  sala duża
12:00 - 20:00 Pianino Ola Solska sala mała
16:45 - 17:45 Plastyka-śladami artystów 5-8 lat Agnieszka Jurago
17:50 - 19:10 Plastyka-śladami artystów 8-12 lat Agnieszka Jurago

Piątek

GodzZajęciaInstruktorSala
14:00 - 20:00 wokal Marcin Molendowski sala duża
15:30 - 16:30

Szkoła Pamięci i Koncentracji
gr. młodsza

Anna Uss

Pracownia artystyczna ul. Tuchomska

16:35 - 18:00

Szkoła Pamięci i Koncentracji
gr. starsza

Anna uss - // -

GodzZajęciaInstruktorSala
9.00 - 13.00  Lekcje gry na perkusji Paweł Szewczyk

studio w Baninie

13:00 - 20:00 urodzinki, warsztaty okazjonalne

Niedziela

GodzZajęciaInstruktorSala
-/- urodzinki -/- -/-

Lekcja gry na instrumentach nie wymienionych w grafiku - do indywidualnego uzgodnienia z nauczycielem

Lekcje gry na pianinie i skrzypcach od 4 roku życia

Pozostałe instrumenty od 6 roku życia.

Pierwsze grupowe zajęcia - bezpłatnie! 

Lekcje gry na instrumentach - bezpłatna krótka lekcja próbna.