Plan zajęć

Plan zajęć Gdynia

Poniedziałek

GodzZajęciaInstruktorSala
15:30-20:00 lekcje gry na gitarze Mateusz Jaremko mała

Wtorek

GodzZajęciaInstruktorSala
15:30 - 16:50 Rysunek, malarstwo i techniki graficzne gr. I Olga Obst sala duża
13:00 - 20:00 Lekcje gry na gitarze Paulina Bukowiecka sala mała
13:00 - 20:00 Lekcje gry na keyboardzie sala mała
17:00 - 18:20 Rysunek, malarstwo i techniki graficzne gr. II Olga Obst sala duża
18:30 - 19.15 Rysunek, malarstwo i techniki graficzne grupa 2-3 osób Olga Obst sala duża

Środa

GodzZajęciaInstruktorSala
KOMPAS EDUKACYJNY

Czwartek

GodzZajęciaInstruktorSala

13:00-20:00

gitara Michał Kusz duża

Piątek

GodzZajęciaInstruktorSala
15:30 - 16:30 pracownia plastyczna ( 4-6 lat) Olga Obst sala duża
16:45 - 17.45 Art & Crafts (7-14 lat) Olga Obst sala duża
17:30 - 18:15 Rysunek, malarstwo i techniki graficzne  (zaj. indywidualne lub grupa 2-3 osób) Olga Obst sala duża

Sobota

GodzZajęciaInstruktorSala
9:00 - 13.00 Wokal

Krzysztof Majda

sala duża

Niedziela

GodzZajęciaInstruktorSala
-/- -/-

-/-

-/-

Plan zajęć Banino

Poniedziałek

GodzZajęciaInstruktorSala
14:00 - 21:00 Skrzypce Małgorzata Siewert sala mała
15:50 - 16:50  rysunek, malarstwo i techniki graficzne - gr. I (6-9 lat) Olga Obst sala duża
17:00 - 18:00 rysunek, malarstwo i techniki graficzne - gr. II  Olga Obst sala duża
18.05 - 19.30

rysunek, malarstwo i techniki graficzne - gr. III (młodzież i dorośli)

Olga Obst sala duża
12:00 - 19:00

keyboard 

Aleksandra Burzyńska sala duża lub lekcje w domu ucznia

Wtorek;

GodzZajęciaInstruktorSala
13:30 - 20:30 wokal  Krzysztof Majda

sala duża

16:15 - 17:00 Balet
Grupa 3 - 5 lat
Ewa Kruczek

sala gimnastyczna gimnazjum
ul. Lotnicza

17.05 - 17.50 Balet 
grupa 5 - 8 lat
Ewa Kruczek sala gimnastyczna gimnazjum
ul. Lotnicza
18:00 - 19:00 jazz Ewa Kruczek sala gimnastyczna gimnazjum 
ul. Lotnicza
19:00 - 20:00 taniec - lekcje indywidualne Ewa Kruczeks ala gimnastyczna gimnazjum
ul. Lotnicza
13:00 - 21:00 lekcje gry na gitarze Mateusz Jaremko sala mała

Środa

GodzZajęciaInstruktorSala
13:00 - 20:00 gitara Paulina Bukowiecka sala mała
13.30 - 20:30 Wokal Krzysztof Majda sala duża
do uzgodnienia Flet poprzeczny Anna Szewczyk lekcje w domu ucznia

Czwartek

GodzZajęciaInstruktorSala
13.00 - 18.30 Lekcje gry na gitarze Mateusz Jaremko sala mała
14:00 - 14:45 rysunek i techniki graficzne
zajecia indywidualne
Olga Obst sala duża
17:00 - 18:00 rysunek, malarstwo, techniki graficzne i DIY grupa 6-9 lat Olga Obst sala duża
16:05 - 17:05 architektura i design gr.II Olga Obst sala duża
18:00 - 19:00 Art & Crafts NOWOŚĆ! Olga Obst sala duża
godzina w ustalaniu Mindfulness dla dzieci
Metoda Eline Sel "Uwaga to działa"
Violetta Halliday sala

Piątek

GodzZajęciaInstruktorSala

13:00 - 17:00


17:45 - 20:00

lekcje gry na pianinie

Dagmara Ochendowska sala duża
17:00 - 17:30 rytmika Dagmara Ochendowska sala duża
13:00 - 19:00 wokal Karolina Pruś sala mała
16:00 - 17:00

Szkoła Pamięci i Koncentracji
gr. młodsza

Anna Uss początek zajęć X. 2018
17:15 - 18:45

Szkoła Pamięci i Koncentracji
gr. starsza

Anna uss początek zajęć X. 2018

Sobota

GodzZajęciaInstruktorSala
9.00 - 13.00  Lekcje gry na perkusji Paweł Szewczyk

studio w Baninie

13:00 - 20:00 urodzinki, warsztaty okazjonalne

10:00 - 11:00 warsztaty raperskie Tomasin sala duża
11:30 - 13:00 warsztaty muzyczne - szczegółowy opis niebawem :) NOWOŚĆ! Mateusz Jaremko sala duża

Niedziela

GodzZajęciaInstruktorSala
-/- -/- -/- -/-

Lekcja gry na instrumentach nie wymienionych w grafiku - do indywidualnego uzgodnienia z nauczycielem

Lekcje gry na pianinie i skrzypcach od 4 roku życia

Pozostałe instrumenty od 6 roku życia.

Pierwsze grupowe zajęcia - bezpłatnie! 

Lekcje gry na instrumentach - bezpłatna lekcja próbna.