Krzysztof Majda

Wokalista, instrumentalista, kompozytor i aranżer. Jako nastolatek nagradzany na rozmaitych konkursach wokalnych. Obecnie absolwent Akademii Muzycznej im. Stanisława Moniuszki w Gdańsku kierunku wokalistyka jazzowa w klasie p. Krystyny Stańko (koncert dyplomowy - ocena celująca). Występował na jednej scenie wraz z Krystyną Stańko, Natalią Niemen, Basią Włodarską, Mietkiem Szcześniakiem, Stanisławem Szczycińskim, Cezarym Paciorkiem, Maciejem Sikałą, Sławomirem Łosowskim. Występował także z big bandami Leszka Kułakowskiego, Jana Konopa oraz Combo Juniors Band. Koncertował między innymi na festiwalu Jazz Jantar, Festiwalu Przyjemności Muzycznych, a także w Filharmonii Bałtyckiej podczas jubileuszu 40-lecia Akademickiego Chóru Uniwersytetu Gdańskiego. Współtworzy lub współtworzył takie grupy jak Orkiestra Daniela Nosewicza, Silent Quintet, Krzysztof Majda Trio. Dubbingował dla kanału BBC Ceebies muzyczną bajkę "Zingzillas" (główny bohater - Zak). Wyróżniony Nagrodą Publiczności na Festiwalu "Jazz na Wsi", Chodów 2013. Autor warsztatów wokalnych i gospel. Obecnie kończy pracę w studio nad autorskim projektem "Tribute To Turnau".

Wokal

Zapraszamy na profesjonalne lekcje śpiewu rozrywkowego w dowolnej stylistyce na każdym poziomie zaawansowania. W naszej ofercie znajdują się zarówno zajęcia indywidualne i grupowe. Zajęcia składają się z ćwiczeń obejmujących następujące zagadnienia:

- dykcja

- oddech

- artykulacja

- relaksacja

- emisja głosu

- higiena głosu

- improwizacja

- interpretacja piosenki i praca z tekstem

- dobór repertuaru

- świadomość ciała

- ruch sceniczny

- praca z mikrofonem

Nasi uczniowie mają okazję sprawdzić się w akcji podczas organizowanych przez nas koncertów. Przygotowujemy również wokalistów do występów solowych, konkursów, festiwali, a także do egzaminów na uczelnie artystyczne.Raz w miesiącu nasi uczniowie będą mieli okazję uczestniczyć w zajęciach z ruchu scenicznego.

Zajęcia prowadzone są indywidualnie oraz w grupach: gr. I - dzieci w wieku 5 - 8 lat, gr. II 9 - 14 lat.  Dla dzieci, młodzieży i dorosłych. Dla początkujących i zaawansowanych.