Port art- to niezwykłe miejsce, gdzie każdy znajdzie swoją przestrzeń do artystycznego rozwoju. Wierzymy, że kreatywność nie ma granic. Nasza kadra to profesjonaliści, aktywni zawodowo artyści - pedagodzy. Zapewniamy nowoczesny program nauczania dostosowany indywidualnie do każdego ucznia.

W salach naszej Szkoły Muzycznej znajduje się profesjonalny sprzęt, doskonale przystosowany do prowadzenia działalności muzyczno - edukacyjnej. Uczniowie mają również możliwość wypożyczenia instrumentu do domu. Uczymy gry na instrumentach, śpiewu, pracy zespołowej, przygotowujemy do egzaminów do państwowych placówek artystycznych, umuzykalniamy najmłodszych.

W naszej Pracowni Artystycznej znajdą Państwo bogatą ofertę zajęć z zakresu sztuki. Przygotujemy do egzaminów na różne kierunki ASP, Politechnikę i Liceum o profilu plastycznym. Pod okiem wykwalifikowanych artystów stworzycie swoje portfolio, nauczycie się rysować, rozwiniecie kreatywne myślenie, spojrzycie inaczej na świat na warsztatach fotograficznych.

Nie ważne ile masz lat, czy zaczynasz swoją przygodę z rysunkiem, czy wybierasz się na studia artystyczne, jesteś wirtuozem czy dopiero poznajesz bogaty świat muzyki. U nas każdy znajdzie przestrzeń do rozwoju swoich pasji.

Przyjdź i sprawdź! Zapisz się na bezpłatną lekcję próbną.

Banino ul. Borowiecka 3, Gdynia ul. Wielkopolska 42

Życzymy Państwu niezapomnianych przeżyć artystycznych w naszych placówkach.Galeria >