Aktualności

Musical day Camp 2020


Termin 20-24.07.2020
W tym roku zmieniamy nieco formułę naszych wakacyjnych warsztatów. Zajęcia prowadzone będą przez dwie energiczne kobiety wokalistki więc nie zabraknie dużej dawki muzyki i ruchu - nie tylko tego scenicznego;)Codziennie trening wokalny, praca nad dykcją, oddechem, emisją głosu. Agnieszka, która na codzień pracuje w Teatrze Muzycznym w Gdyni zdradzi nam tajniki swojej pracy i rozrusza do pracy na scenie. Dodatkowo codziennie warsztaty plastyczne i rękodzielnicze, zabawy i gry terenowe (uzależnione od warunków pogodowych).

Zajęcia poprowadzą:
Karolina Adamiak Pruś - absolwentka Akademii Muzycznej w Gdańsku. Dyrygent, wokalistka, nauczyciel śpiewu. Czynnie działająca na wielu scenach muzycznych.  Założycielka i dyrygent trójmiejskiego  chóru No Saints, z którym  nakładem wytwórni BCD Records  wydała płytę” Ten jeden dzień” . Teraz przygotowują materiał autorski.  Wraz z siostrą bliźniaczką współtworzą zespół Kinga i Karolina Pruś. Właśnie  ukazał się ich debiutancki autorski album  „Kłębek”.  Współpracuje z wieloma znakomitymi muzykami i swoją energia i pogoda ducha stara się ożywiać trójmiejskie sceny muzyczne. Jako instruktor śpiewu kieruje się myślą: „ W śpiewie nie ma granic” . Stara się by jej uczniowie wierzyli w siebie i przekazuje informacje tak, by śmiało i na mocnych nogach stawali i mierzyli się ze sceną.


Agnieszka Brenzak - Wokalistka, aktorska scen muzycznych, nauczyciel śpiewu. Absolwentka  Akademii Muzycznej w Gdańsku (wokalistyka jazzowa) oraz Państwowego Policealnego Studium Wokalno-Aktorskiego im. D.Baduszkowej w Gdyni. Współpracuje z Teatrem Muzycznym w Gdyni oraz Kujawsko Pomorskim Impresaryjnym Teatrem Muzycznym w Toruniu. Miała okazję zaśpiewać w tym roku w Gniewie na Festiwalu Gospel w projekcie TRIBUTE TO ARETHA. Wokalistka projektu TRIBUTE TO JUSTIN TIMBERLAKE. W roku 2019 wystąpiła wraz z  zespółem Skaldowie na gali rozdania Fryderyków, wspierała wokalnie Sopot Top of the Top Festiwal 2013 w Orkiestrze Tomasza Szymusia. Współpracuje z "Szymon Sutor Orchestra" oraz Elbląską Orkiestrą Kameralną, na koncerty z którą przygotowywała wokalnie dzieci i młodzież z Elbląga. Uczestniczka III edycji programu X-Factor. Od ponad dwóch lat z pasją i powodzeniem prowadzi warsztaty wokalne i lekcje śpiewu dla dzieci i młodzieży z Trójmiasta i okolic.
Fascynuje ją jazz, soul oraz polskie góry.


Plan dnia:

8:00 - 9:00 schodzenie się dzieci, zajęcia kreatywne (plastyczne i rękodzielnicze)
9:00 - 11:00 Zajęcia z Agnieszką - ruch sceniczny, rozgrzewka, elementy tańca klasycznego i współczesnego, choreografia do przygotowywanych utwórów wokalnych
11:15 - 11:45 wytrawne przekąski, świeże owoce, ciepłe i zimne napoje do wyboru
11:45 - 12:30 gry i zabawy w plenerze
12:45 - 13:15 obiad,
13:15 - 13:45 relax;)
13:45 - 15:45 warsztaty wokalne z Karoliną
15:45 - 16:30 zajęcia plastyczne/warsztaty charakteryzacji/odbiór dzieci

Koszt:
zapisani do 26.06.2020 cena 540 zł
Po 26.06 cena 580 zł
Z uwagi na nowe wytyczne dotyczące COVID19 ilość miejsc ograniczona. Decyduje kolejność zgłoszeń.
Obowiązkowa wpłata zadatku 300 zł.
Organizator zastrzega sobie prawo do zmiany planu dnia oraz odwołania warsztatów Musical day Camp w przypadku zbyt małej ilości chętnych.

Galeria >