Aktualności

Musical day CampMUSICAL DAY CAMP


Zapraszamy na jedyne i niepowtarzalne wakacje z Port art. Ponieważ kadra wyśmienita a chętnych na intensywne, pełne energii i zabawy warsztaty wakacyjne z tak profesjonalnymi instruktorami z pewnością nie zabraknie, dzielimy dzieci na grupy wiekowe. Dla młodzieży od 14 roku życia w ofercie 4 godziny dziennie bardzo intensywnych warsztatów wokalnych, aktorskich i ruchu scenicznego.
Śledźcie naszego facebooka. Będziemy wrzucać dodatkowe informacje o warsztatach.


Oferta dla dzieci 6-8 9-13 lat - 560 zł, rodzeństwo 10% zniżki na drugie dziecko


Cena obejmuje:

- do 6 godzin warsztatowych codziennie:
*wokal
*aktorstwo
*ruch sceniczny
*dubbing (praca z filmem)
*podstawy charakteryzacji
*nagranie demo każdego dziecka

- dwudaniowy obiad
- wykwalifikowaną opiekę w godzinach 7.30 - 16.30
- napoje, przekąski, owoce


Zapisy portartbanino@gmail.com lub tel. 503048849
Wakacyjne warsztaty odbędą się po zebraniu minimalnej ilości 7 osób.
Ilość miejsc ograniczona. Obowiązuje wpłata 300 zł zadatku w terminie 5 dni od zgłoszenia dziecka.


Oferta dla młodzieży 14+ - cena 399 zł / osobę

Cena obejmuje:

- 4 godziny warsztatowe codzienne
*wokal
*aktorstwo
*ruch sceniczny
- napoje, przekąski


Zajęcia odbywać się będą w godzinach 9.30 - 13.30 (godziny mogą ulec niewielkiej zmianie)

Zapisy portartbanino@gmail.com lub tel. 503048849
Warsztaty odbędą sie przy zebraniu minimalnej ilości 5 osób.
Ilość miejsc ograniczona. Obowiązuje wpłata zadatku 200 zł w terminie 5 dni od zgłoszenia.


ZAJĘCIA PROWADZĄ:


Marta Smuk: studiowała na kierunku jazz i muzyka estradowa AM w Katowicach.  Zdobyła nagrodę Prezydenta Gdyni za rolę Pani Jeziorna w spektaklu "Spamalot", Nagrodę publiczności na Festiwalu Teatrów Muzycznych w Gdyni, Nagrodę "Anioły" Dyrektora Teatru Macieja Korwina za szczególny wkład w kulturę, Wyróżnienie Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego w konkursie "Klasyka Żywa" za rolę Dziudziulińskiej w spektaklu "Klub kawalerów". Pracowała w Teatrze Muzycznym Roma w Warszawie ( "Miss Sajgon", Grease", "Koty"). Obecnie aktorka Teatru Muzycznego w Gdyni. Możemy usłyszeć Ją w takich musicalach jak m.in. "Chłopi", "Skrzypek na dachu", "Piotruś Pan", "Ghost", "Okno na Parlament","Klub Kawalerów", "Spamalot", "Goraczka sobotniej nocy". 


Magdalena Laudańska: tancerka, absolwentka Gdańskiej Szkoły Baletowej oraz uniwersytetu Codarts Rotterdam w Holandii na wydziale tańca. Podczas trzech lat nauki poznała różnorodne techniki tańca współczesnego: technika Marty Graham, Cunnigham’a, Limon’a, Laban’a oraz Counter Technique. Pracowała z takimi choreografami jak: Jiri Kylian, Michel Schumacher, Jan Martens, Cora Bos-Kroese, Aurelie Cayla, a także z tancerzami Wiliama Forsythe’a. W sezonie 2015/2016 pracowała dla zespołu Konzert Theater Bern w Szwajcarii gdzie występowała w pełnometrażowych spektaklach. Podczas pobytu w Holandii uczestniczyła w wielu warsztatach z choreografami międzynarodowej sławy, a także wzięła udział w Nederlands Dans Theater Summer Intesive Course. Od marca 2016 tańczyła dla Bałtyckiego Teatru Tańca, a obecnie rozpoczęła współpracę z Sopockim Teatrem Tańca. 


 Krzysztof Majda:  Wokalista, instrumentalista, kompozytor i aranżer. Jako nastolatek nagradzany na rozmaitych konkursach wokalnych. Obecnie absolwent Akademii Muzycznej im. Stanisława Moniuszki w Gdańsku kierunku wokalistyka jazzowa w klasie p. Krystyny Stańko (koncert dyplomowy - ocena celująca). Występował na jednej scenie wraz z Krystyną Stańko, Natalią Niemen, Basią Włodarską, Mietkiem Szcześniakiem, Stanisławem Szczycińskim, Cezarym Paciorkiem, Maciejem Sikałą, Sławomirem Łosowskim. Występował także z big bandami Leszka Kułakowskiego, Jana Konopa oraz Combo Juniors Band. Koncertował między innymi na festiwalu Jazz Jantar, Festiwalu Przyjemności Muzycznych, a także w Filharmonii Bałtyckiej podczas jubileuszu 40-lecia Akademickiego Chóru Uniwersytetu Gdańskiego. Współtworzy lub współtworzył takie grupy jak Orkiestra Daniela Nosewicza, Silent Quintet, Krzysztof Majda Trio. Dubbingował dla kanału BBC Ceebies muzyczną bajkę "Zingzillas" (główny bohater - Zak). Wyróżniony Nagrodą Publiczności na Festiwalu "Jazz na Wsi", Chodów 2013. Autor warsztatów wokalnych i gospel. Obecnie kończy pracę w studio nad autorskim projektem "Tribute To Turnau".

 

Galeria >