Aktualności

ArTY!Wakacje

Cieszymy się, że zainteresowała Cię naszą oferta ArTY!Wakacji. Zapewniamy niezapomniane chwile, które łączą sztukę, kreatywność i mindfulness. Dzięki profesjonalnym instruktorom i artystom, dzieci będą miały okazję rozwijać swoje talenty artystyczne, odkrywać nowe dziedziny i cieszyć się twórczym procesem.
Oto szczegóły naszej oferty:
1. Termin: 17 - 21 lipca 2023 r.
2. Dziedziny artystyczne:
- Wokal:  zajęcia prowadzone przez doświadczonych nauczycieli, którzy pomogą rozwijać technikę wokalną, wyrażać emocje za pomocą głosu. Praca nad dykcją, intonacją interpretacją utworu.
- Taniec: zajęcia obejmują różne style, takie jak wideoklip dance, street dance. Dzieci będą uczyć się podstawowych kroków i choreografii grupowej.
- Plastyka: Warsztaty plastyczne pozwolą dzieciom na eksperymentowanie z różnymi technikami, takimi jak malarstwo, rzeźba, rysunek, rękodzieło. Będą miały okazję tworzyć własne dzieła i wyrażać swoją kreatywność. Zanurzymy się w naturę poprzez nurt Land Art.
- Mindfulness: dzieci będą uczestniczyć w sesjach Mindfullnes, które pomogą im się odprężyć, skoncentrować i rozwijać umiejętność obecności w danym momencie. Ćwiczenia Mindfulness będą obejmować ćwiczenia oddechowe i techniki relaksacyjne.
4. Harmonogram dnia:
- poniedziałek - piątek w godzinach 8.00 - 16.30
- różnorodne zajęcia artystyczne oraz Mindfulness w ciągu dnia, z przerwami na posiłki i odpoczynek. 
- wycieczki 
5. Dodatkowe atrakcje:
- wycieczki do miejsc związanych ze sztuką i kulturą (muzea, wystawy)
6. Koszt 790 zł / osobę dla zapisanych do 10.06. 
Po tym terminie koszt 850 zł / osobę.
Cena obejmuje:
- warsztaty wokalne, plastyczne, taneczne
- zajęcia Mindfulness
- obiad 
- napoje (dostępne przez cały dzień bez limitu)
- podwieczorek: owoce, warzywa, musy owocowe i warzywne, chrupkie przekąski (słodycze we własnym zakresie według preferencji dzieci i rodziców).
- ubezpieczenie
- bilety wstępów na dodatkowe atrakcje

Zapisy:

tel. 503048849

mail: portartbanino@gmail.com

Ilość miejsc ograniczona. Decyduje kolejność zgłoszeń.
Obowiązkowa wpłata zadatku 400 zł na konto Fundacji:
Bank Pko BP 40 1020 1853 0000 9902 0230 7593

Organizator zastrzega sobie prawo do zmiany planu dnia oraz odwołania warsztatów ArTY!Wakacje w przypadku zbyt małej ilości chętnych lub wytycznych GIS, które uniemożliwią przeprowadzenie warsztatów. Kwota wpłaconego zadatku w takiej sytuacji zostanie zwrócona w ciągu 7 dni od dnia odwołania.
Galeria >