Aktualności

NOWE ZAJĘCIA 2019/2020

Poniżej prezentować będziemy nasze nowe tegoroczne propozycje zajęć. Zaglądajcie tu co jakiś czas. Będziemy wrzucać w wolnej chwili:)
Jako pierwsza - FOTOGRAFIA!!!

Warsztaty fotograficzne dla dzieci i młodzieży ( od 9 - 13 lat oraz grupa 14+) to połączenie nauki i dobrej zabawy. Na zajęciach udowodnimy że nie sprzęt, a pomysł i spojrzenie na otaczającą nas rzeczywistość czyni mistrza fotografii.
Dzieci będą miały możliwość poznania podstawowych zasad fotografii, dowiedzą się także jak działa aparat cyfrowy i jak najlepiej to wykorzystywać w praktyce.
Ideą zajęć jest ukazanie dzieciom, że zdjęcie najpierw powstaje w naszej głowie. Zdobycie takich umiejętności jak estetyka, postrzeganie barw, dobry pomysł, zabawa światłem, pozwoli zrobić doskonale zdjęcie nie ważne jakim sprzętem, oraz wyrazić siebie poprzez sztukę. Nie zabraknie także czasu na zabawę z filmowaniem.


Wtorki: godz. 16.30 - 17.30  grupa 9 - 13 lat (godzina może ulec niewielkiej zmianie)

            godz. 16.45 - 17.45 grupa 14+ (godzina może ulec niewielkiej zmianie)


GYM KID !!! To oferta skierowana do naszych najmłodszych adeptów :)


grupa 0 - 1 lat:
zajęcia ogólnorozwojowe wspierające pierwsze miesiące życia dziecka. Ćwiczenia wspomagają rozwój psychomotoryczny maluszka oraz zacieśniają więzy z rodzicem. Odbywają się przy spokojnej muzyce dzięki czemu dziecko jest spokojne i wyciszone.


grupa 1 - 3 lat: zajęcia ogólno - usprawniające,  wspierające prawidłowy rozwój motoryczny w pierwszych latach dziecka., wyrabiające prawidłowy nawyk potrzeby ruchu. Zajęcia przeciwdziałają prewencyjnie takim wadom jak płaskostopie, koślawe lub szpotawe kolana. Wyrabiaają koordynację i równowagę dziecka. Zajęcia odbywają się w obecności i z udziałem rodzica/opiekuna


Zajęcia prowadzi Weronika Perec Staśkiewicz.


Wtorki godz. 9.00 grupa młodsza, godz. 10.00 grupa starsza.


Obowiązkowe zapisy:

Ania 503048849

Weronika 793577424