Ewa Kłosowicz

Związana z muzyką od dziecka. Pierwsze kroki na scenie postawiła w programie telewizyjnym "Od przedszkola do Opola" zajmując I miejsce. Uczestniczyła w wielu krajowych i zagranicznych festiwalach (m.in. w Rydze, Berlinie, Fatimie i Odessie). Gościnnie występowała między innymi w krakowskiej Piwnicy pod Baranami. W 2011 roku jako podopieczna Andrzeja Piasecznego dotarła do odcinków na żywo I edycji programu The Voice of Poland. Po programie nawiązała współpracę z wokalistą Mateuszem Krautwurstem, czego owocem jest nagrany przez nich utwór "Grudzień". W trakcie realizacji jest również film "100dniówk@", w którym wciela się w jedną z postaci. Obecnie słuchaczka III roku Studium Wokalno-Aktorskiego przy Teatrze Muzycznym w Gdyni. Na gdyńskiej scenie można zobaczyć ją w spektaklach: "Sindbad", "Lalka", "Chłopi" i "Grease".

Wokal

Zapraszamy na profesjonalne lekcje śpiewu rozrywkowego w dowolnej stylistyce na każdym poziomie zaawansowania. W naszej ofercie znajdują się zarówno zajęcia indywidualne i grupowe. Zajęcia składają się z ćwiczeń obejmujących następujące zagadnienia:

- dykcja

- oddech

- artykulacja

- relaksacja

- emisja głosu

- higiena głosu

- improwizacja

- interpretacja piosenki i praca z tekstem

- dobór repertuaru

- świadomość ciała

- ruch sceniczny

- praca z mikrofonem

Nasi uczniowie mają okazję sprawdzić się w akcji podczas organizowanych przez nas koncertów. Przygotowujemy również wokalistów do występów solowych, konkursów, festiwali, a także do egzaminów na uczelnie artystyczne.Raz w miesiącu nasi uczniowie będą mieli okazję uczestniczyć w zajęciach z ruchu scenicznego.

Zajęcia prowadzone są indywidualnie oraz w grupach: gr. I - dzieci w wieku 5 - 8 lat, gr. II 9 - 14 lat.  Dla dzieci, młodzieży i dorosłych. Dla początkujących i zaawansowanych.