Aktualności

Nowe zajęcia


BANINO

Szkoła pamięci SPW zajęcia nastawione na intensywne treningi pamięci i koncentracji uwagi z elementami treningu twórczości, mindmappingu. Zajęcia prowadzone są przez panią Annę Uss certyfikowanego trenera SPW (kursy mnemotechniczne istniejącej od 20 lat Szkoły Pamięci Wojakowskich), trenera TOC (metoda pracy z dziećmi ucząca myślenia logicznego i krytycznego).
Ilość miejsc ograniczona- maksymalnie 8 osób w grupie.


1. TRENINGI PAMIĘCI I KONCENTRACJI GRUPA 8 - 9 LAT

GRUPA 8 - 9 LAT - 
Klasa 2 i 3 SP to świetny moment na pierwsze spotkania z treningiem pamięci i koncentracji uwagi. Kurs prowadzony w ciekawy i dynamiczny sposób pozwala uwolnić niesamowity potencjał mózgu do uczenia się. To trening kreatywności, wyobraźni, ale głównie koncentracji uwagi. Czas treningu dostosowany jest do wieku i możliwości dzieci dając szansę na stopniowe oswajanie się z regularną pracą. To szczególnie ważne na początkowym etapie nauki.

JEŚLI CHCESZ, BY TWOJE DZIECKO

Myślało sprawnie i pozbyło się problemów z koncentracją
Umiało zorganizować sobie pracę i skoncentrować się na zadaniu
Było otwarte na poszukiwanie nowych rozwiązań stawianych przed nim problemów

Koniecznie dołącz do naszej szkoły pamięci. Będziesz zaskoczony jak wiele korzyści może przynieść regularne trenowanie pamięci.

CO OSIĄGNIE TWOJE DZIECKO

Wyćwiczenie koncentracji uwagi i jej podzielności
Rozwój wyobraźni i kreatywności
Wyrobi w sobie twórczą postawę wobec życia, otworzy się na nowe wyzwania

KOSZT: 

Ilość godzin : 30 h (stacjonarnie 60 min raz w tygodniu)
Rozpoczęcie: wrzesień/ październik
Zakończenie: czerwiec
Koszt: 120 zł/m-c


2. TRENINGI PAMIĘCI I KONCENTRACJI GRUPA 10 - 13 LAT -  Kurs prowadzony w ciekawy i dynamiczny sposób pozwala uwolnić niesamowity potencjał mózgu do uczenia się, pamiętania dużej ilości informacji, logicznego myślenia. To twórczy sposób na skuteczną naukę. To rewolucja w zapamiętywaniu. Uczymy jak się uczyć!To trening kreatywności, wyobraźni, koncentracji uwagi.

JEŚLI CHCESZ, BY TWOJE DZIECKO

Myślało sprawnie i pozbyło się problemów z koncentracją
Zapamiętywało treści szybko, skutecznie i trwale
Umiało zorganizować sobie pracę i skoncentrować się na zadaniu
Poznało sposoby na szybką i skuteczną naukę
Było otwarte na poszukiwanie nowych rozwiązań stawianych przed nim problemów
Koniecznie dołącz do naszej szkoły pamięci . Będziesz zaskoczony jak wiele korzyści może przynieść regularne trenowanie pamięci.

CO OSIĄGNIE TWOJE DZIECKO

Znaczną poprawę pamięci krótko i długoterminowej
Wyćwiczenie koncentracji uwagi i jej podzielności
Rozwój wyobraźni i kreatywności
Nauczy się systematycznej pracy i skutecznych sposobów na naukę
Wyrobi w sobie twórczą postawę wobec życia, otworzy się na nowe wyzwania
Będzie potrafiło spojrzeć na rzeczy oczywiste w niestereotypowy sposób

KOSZT :  

Zajęcia odbywają się 1 raz w tygodniu po 2 godz. lekcyjne. Istnieje możliwość intensyfikacji kursu poprzez wykupienie dostępu do platformy e-learningowej.

Rozpoczęcie: wrzesień/ październik 2017
Zakończenie: czerwiec 2018

Koszt: 170 /220 zł miesięcznie (bez e-learningu/ z e-learningiem)


3. ARCHITEKTURA I WZORNICTWO - ZAJĘCIA DLA DZIECI I MŁODZIEŻY, ilość miejsc ograniczona maksymalnie 6 osób w grupie. 

 

Zajęcia Architektura&Wzornictwo skierowane są do dzieci/młodzieży zainteresowanych szerokim kontekstem sztuk i łączeniem mediów. Zajęcia wspierają rozwój intelektualny, emocjonalny i społeczny dziecka, kształtują jego wrażliwość i poczucie estetyki.

Architektura/Wzornictwo to wyjątkowy program edukacyjny o sztukach użytkowych. Prowadzimy kameralne warsztaty podczas których dzieci realizują swoje własne projekty z zakresu planowania architektury, wzornictwa, grafiki i mody. Zajmiemy się tworzeniem obiektów użytkowych od momentu definiowania problemu, do realizacji w postaci prototypu, szkiców lub dopracowaniem ideii. Warsztaty oferują wprowadzenie do aktywności DIY (Do It Yourself) a w części teoretycznej zajęć zapoznanie z wyjątkowymi realizacjami wzornictwa i architektury z całego świata. Warsztaty Architektura&Wzornictwo to przestrzeń w której dzieci rozwijają swoje zdolności manualne, uczą się pracy w zespole oraz znajdowania nieszablonowych rozwiązań.


4. RZEŹBA - do zajęć rysunku i malarstwa dorzucamy rzeźbę. Zajęcia będą polegały na ćwiczeniu wyobraźni przestrzennej i doskonaleniu manualnych zdolności. Zajmiemy się projektowaniem instalacji i konstruowaniem form z wykorzystaniem gliny, gipsu, papieru, masy solnej, drutu, plastiku itp.

5. ZESPOŁY MUZYCZNE - po ubiegłorocznych koncertowych sukcesach naszych uczniów, wychodząc na przeciw oczekiwaniom zapraszamy wszystkich instrumentalistów i wokalistów (również spoza szkoły) na zajecia zespołowe. Skupimy się przede wszystkim na pracy z innymi muzykami. Będziemy pracować na bazie wybranych przez uczniów utworów, poruszymy również pojęcia z teorii i zasad muzyki. Jendak najważniejsza na zajęciach będzie pozytywna energia oraz przyjemność ze wspólnego grania i koncertowania.

 
NIEBAWEM KOLEJNA PORCJA NOWOŚCI!!ZAJRZYJCIE TU ZA KILKA DNI :)